industrial sewing machine

produkteve të nxehtë

Cone Kalorimetri

ISO5660 Cone Calorimeter Analysis Instrument për ngrohje Release Produkt futja e masave kon Calorimeter Cone Kalorimetri ngrohur norma e lirimit (HRR), lirimin tymi, kohën ndezjen, konsumin e oksigjenit, monoksidin e karbonit dhe karbonit brez dioksidit dhe shkalla e humbjes në masë kur mostra është e ekspozuar ndaj burimeve të ngrohës konik.

Single Burning Item Ndezshmëria Testing Equipment

Single Burning Item Ndezshmëria Testing Equipment me Stainless Steel Gas Mbledhja Hood Produkt futjen e vetme Burning Pika e vetme Burning Item (SBI), është një metodë e testimit për përcaktimin e reagim për sjelljen zjarrit i produkteve të ndërtimit (duke përjashtuar floorings) kur të ekspozuar të sulmi termike nga një artikull të vetëm të ndezur (a ndezjes rërë-box furnizuar me propan). Ekzemplari është ngritur mbi një karrocë që është pozicionuar në një kornizë nën një sistemi shkarkimi. Reagimi i modelit të ndezjes monitorohet instrumentally dhe vizualisht. Ngrohjes dhe lirimin tymi normat maten instrumentally dhe karakteristikat fizike janë vlerësuar nga vëzhgimi.

Bunched Cable vertikale Flame Tester

Bunched kabllor vertikale Flaka Tester me futjen Çelik Test Box produkt i bunched Cable Vertical Flame Tester bunched Cable Vertical Flaka Përhapjen Tester është një seri konform IEC 60332-3-10 (Kategoria A ~ D) standardet. Masat e testit zgjerimin e flakë vertikale për kabllo elektronike ose optikisht vertikal ose tel duke përdorur burimin standarde ndezjen duke furnizuar me një sasi të caktuar të ajrit në një dhomë të një vëllim të përcaktuar. Përveç kësaj, në qoftë se kabllo bunched vertikale flakë përhapjen testers ndezjes është e rregulluar me kënd 20 gradë, ajo mund të jetë masë e nën IEEE 383 (IEEE 1202) standard. Gjithashtu, në qoftë se Heat Release objektit është e bashkangjitur, ajo mund të matur vlerën dinamikën zjarr si HRR (Heat Release Rate), SPR (tym Prodhimi Vlerësoni) dhe kështu me radhë.

Materiale Ndërtimi Smoke Dendësia Tester

Materiale Ndërtimi Smoke Dendësia Tester sipas ASTM D2843 produktit Profili i materialeve të ndërtimit Smoke Dendësia Tester dendësia tymi kontrollor për materialet e ndërtimit është zhvilluar nga Rohm Haas Kompania e Amerikës për kontrollin e brendshëm. Ajo është zhvilluar në vitet 1970 në bazë të standardit ASTM D2843. baza e saj teorike është ligji Billumber-së, që është, tymi i prodhuar nga materiale të djegur është e ndikuar direkt nga zjarri, dhe depërtimit të lehta është e mbrojtur pasi materialet e djegur. Shkalla e tepërt është përdorur pastaj për të përcaktuar vlerën densitetin tymi (SDR). Aktualisht, gjithnjë e më shumë aplikacione kanë kaluar standarde kombëtare GB 8624, për testimin dendësi tymi e PVC zorrë, por edhe për testimin e performancës dendësi tymi e materialeve të automobilave të brendshme.

Rreth nesh

Dongguan SKYLINE INDUSTRIAL CO., LTD. është një lider Kinës Jugore në projektimin, prodhimin dhe në shërbim të një gamë të bordit të zgjidhjeve të cilësisë së lartë të testimit për zjarrin Testing Equipment.
Misioni dhe Vizioni
Misioni ynë është që të ofrojë cilësi të lartë Fire testimin e pajisjeve dhe zgjidhje të plotë të testimit për materialet e ndërtimit, aviacionit, binarët, IMO, mobilje, dhe kabllot & Industries telave. Për të ofruar zgjidhjet më të mira për të ndihmuar klientët tanë të zvogëluar humbjen për shkak të zjarrit.
Vizioni ynë është që të jetë projektuesi më i suksesshëm frymëzuar, dhe plot pasion dhe prodhuesit e zgjidhjeve të testimit nga gjithmonë tejkaluar rritjen e industrisë dhe duke qenë një referencë në të gjithë botën në produktet dhe shërbimet.
SKYLINE filluar të dizajnuar dhe të prodhuar testimin e pajisjeve që nga viti 2008. Për zhvillimin dekada ", sidomos gjatë bashkëpunimit me shumë laboratorë 3-partiake dhe prodhues fund të lartë të huaj, ata na dhënë me shumë mbikëqyrjet dhe ndihmës, ne kemi akumuluar testimin më të mirë përvoja dhe specifikimet teknike, dhe kjo krijuar një bazë të shëndoshë për ne për të siguruar shërbim të përkryer. Çështjet sociale ese
Ne jemi shitës i Sasho, SGS, Institucioni i Standardeve të Izraelit, Intertek, BV, TUV, Hasbro, Mattel. Pothuajse 100% e pajisjeve lodra testit të laboratorëve të mësipërme janë të blera nga Skyline. Ata përfaqësojnë standarde më të larta në lodra testimin fushë. Ne jemi të nderuar dhe krenarë për furnizimin me pajisje për të përmbushur kërkesat e tyre të testimit.

  • Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze të mbikëqyrë cilësinë e produktit të çdo procesi. cilësi
  • Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të kualitetit të lartë, kosto-efektive produkteve certifikatë
  • prodhues i XXXX XXXX Produkte gati 10 vjet.  Fabrika jonë XXXX XXXX është e vendosur në XXXX. prodhues

Produktet e paraqitura

blog tonë

Kooperativa Partner

  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube
  • facebook
industrial sewing machine